МЕТОДичка

       

         

         

         


Follow me on twitter

Привіт! Привіт!
Сьогодні ми поговоримо про “rising star” останнього року, про сервіс, котрий в буквальному сенсі зірвав дах тисячам людей на всій планеті. Ім’я цього феномену – Twitter. Мабуть, для тих, хто стежить за новинами шоубізнесу, це слово має неабияку силу. Останні роки всі зірки мають свої акаунти в Twitter. Отже, про що йде мова?
В першу чергу Твіттер – це соціальна мережа та сервіс мікроблоггінгу. Для уточнення, хочу сказати, що мікроблогінг — це популярний на сьогодні вид блогінгу, який дозволяє користувачам публікувати короткі текстові чи фото/відео матеріали. Дописи в мікроблозі можуть бути прочитані або усіма, або ж обмеженим колом людей, яким користувач дозволяє читати свій мікроблог. А дописи можуть додаватися як традиційним способом — через веб-сайт служби мікроблогів, так і  за допомогою SMS/MMS, електронною поштою чи через служби миттєвих повідомлень.
Для ти, кому цікаво, мікроблог відрізняється від звичайного блогу тим, що дописи в ньому є набагато меншими — складаються з кількох слів чи речень, містять одне фото чи медіафайл. Мета ведення мікроблогу — інформувати своїх друзів чи колег про події, які відбуваються в житті користувача. Тому  ми спокійно можемо називати Twitter мікроблогом.
В перекладі з англійської, слово twitter означає щебетати, балакати. Цікавий переклад! Отже, суть Твіттера полягає в тому, що кожен користувач може написати коротке повідомлення до 140 символів, використовуючи як безпосередньо сайт сервісу, так і через SMS або сторонні розробки, спеціально призначені для цього (наприклад, твіттер-клієнти для браузерів). Відповідно, ваші друзі прочитають це на своїх головних сторінках, де відображається загальний потік повідомлень тих, кого вони “зафоловили”. Увага! Зафоловити – означає додати когось до списку спостережуваних, тобто приєднатися до списку читачів цього твіта. Звичайно, багато користувачів скаржаться на такий стислий обєм  тектсу, що надається, але про новину повідомити можна й у кількох словах.
Хто ж є автором такого винаходу?  Твіттер заснували в березні 2006 року Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone, та Evan Williams. Початковою ідеєю проекту була така: сервіс мав дати можливість користувачам відповісти лише на одне питання: “Що ти зараз робиш?”. Першою робочою назвою була обрана twittr, по аналогії з іншим популярним web 2.0 -сайтом, Flickr. 22 квітня 2008 року розробники презентували ще одну мовну версію сайту – японську. Уявляєте собі? Японська мова посідає друге місце за популярністю після англійської. На відміну від останньої, японська версія сервісу фінансується за рахунок реклами.
Ряди користувачів сервісу поповнювалися з космічною швидкістю, і це вимагало чималих ресурсів для підтримки uptime серверів. В 2007 році цей показник становив 98%. Даний сервіс швидко облетів планету.
Новий виток популярності Твіттера трапився в січні 2009 року, коли пасажирський літак зіткнувся зі зграєю птахів і був змушений здійснити вимушену посадку на річку Гудзон прямо посеред Нью-Йорка. Приводнення обійшлося на диво без жертв, а перше фото літака на воді було зроблено за допомогою iPhone одного з свідків аварії, і опубліковано в Твіттері швидше за будь-які ЗМІ. Уявляєте собі швидкість новини? Я ще чула, що мешканці одного з американських міст отримали повідомлення про землетрус ще до того, як він розпочався, і мали гарну нагоду захистити себе та своїх близьких.
Зараз Твіттер – це не лише засіб спілкування з друзями, а й дуже потужний спосіб онлайн-комунікації. Мені подобається, те що в Тwitter можна знайти багато цікавих, а часом відомих людей. Акаунти у Тwitter мають відомі співаки, артисти та спортсмени. Класно те, що можна без будь-яких перешкод написати їм і навіть отримати відповідь. Такий інтерактив не може не радувати. Зацікавились?
Отже, для того, щоб зареєструватись у Тwitter, варто лише перейти на сайт https://twitter.com/?lang=uk  (для українців). Бажаємо успіхів!Внимание, Instagram


Итак, для любителей социальных сетей и виртуальной жизни предлагаем вашему вниманию одну из бесплатных программ для общения с виртуальным миром. Программа была запущена в октябре 2010 года. Основа функционала программы инстаграм проста: ты делаешь фото, затем применяешь к ней один из понравившихся эффектов, по сути, обрабатывая её одним кликом. А затем ты можешь поделиться получившейся картинкой со своими друзьями (подписчиками) даже через любую социальную сеть, включая собственный инстаграм.
Изначально программа Инстаграм работала только на iPhone, iPad и iPod touch. Однако, в Апреле 2012 года появилась версия Инстаграм для Android (версий от 2.2). Не мало важно, что программа распространяется бесплатно через App Store и Google Play.
Все вы наверняка слышали про поглощение Инстаграм Фейсбуком. Это, наверное, самое крупное поглощение, проведенное компанией Марка Цукерберга. Инстаграм вместе с 13 сотрудниками был приобретен за 1 миллиард долларов в апреле 2012 года. Компании было обещано, что она сохранит свое независимое управление.
Что же касается популярности этой программы, то статистические данные весьма интересны. К концу 2014 года аудитория Instagram состоит примерно на 50% из пользователей iPhone и на 50% из пользователей Андроид. Несмотря на то, что администрацией социальная сеть позиционируется как предназначенная равно для мужчин и для женщин, последние все же составляют большинство среди пользователей, в соотношении 68% к 32%. Совершенно предсказуемо, приложение пользуется большим успехом среди жителей мегаполисов, чем среди жителей небольших городов и сельской местности. Аудитория Инстаграм весьма молода (90% пользователей моложе 35 лет). На самом деле, существует очень маленькая вероятность того, что количество пользователей данной программой уменьшится. Что ж, посмотрим!
Вполне простой в использовании Instagram позволяет легко захватывать моменты из жизни и делиться ими с другими. Превратите свои обычные фото и видео в произведения искусства и делитесь ими с родственниками и друзьями.
Взгляните на мир другими глазами. Подписывайтесь не только на своих знакомых, но и на других вдохновляющих пользователей Instagram, фотографов, спортсменов, знаменитостей и икон моды. Каждый раз, открывая Instagram, вы будете видеть новые фото и видео от своих самых близких друзей, а также захватывающие дух моменты, которыми поделились творческие люди со всего мира.
А ты уже в Instagram?

Зарегистрироваться в программе можно на официальном сайте:  https://instagram.com/


Внимание! 


Ещё одна популярная социальная сеть!
Знакомьтесь, Pinterest! Что же это такое? На самом деле, это – простая платформа для создания собственных тематических альбомов, которая позволяет публиковать фотографии и изображения и делиться ними с другими. Пользователи также могут публиковать изображений в альбомах других людей, следовать за другими людьми на основании общих интересов.Можно сказать, существует возможность создания такого себе интерактивного альбома с общим доступом. Как и в любой другой социальной сети Вы можете следовать за другими пользователями, делиться их контентом, оставлять комментарии и отмечать людей. Сервис просто идеален для людей, которые любят визуализированный контент, и,соответственно, для любителей Instagram . Рассматривать «доски», приобщаться к прекрасному и вдохновляться идеями других пользователей   можно круглосуточно!
Кому же принадлеждит идея создания данного социального сервиса? Оказывается, идея проекта принадлежит команде из Калифорнии. Его основатели — Бен Сильберман (Ben Silbermann), Пол Саерра (Paul Sciarra) и Эван Шарп (Evan Sharp). Имена, казалось бы, не громкие, если сравнивать с масштабностью имени самого Марка Цукерберга или Павла Дурова. Работа над социальным сервисом началась в 2009 году. В марте 2010 была запущена бета-версия сайта. Изначально на сервисе была закрытая регистрация, а позже - регистрация только по приглашениям. В августе же 2012 года приглашения в Pinterest были отменены –  и у пользователей появилась возможность зарегистрироваться на сайте при помощи электронной почты, Facebook и Twitter. Данный ход очень практичный, так как упростил процесс регистрации пользователей.
Сейчас популярность сервиса растёт с каждым днём.  Pinterest входит в десятку самых посещаемых социальных сервисов. Количество пользователей сайта выросло с 1,2 млн. в августе прошлого года до 4 млн. на сегодняшний день. Сервис пользуется популярностью среди разных слоёв населения, в т.ч. бизнесменов.

Хочешь быть вместе с Pinterest, регистрируйся на сайте  https://www.pinterest.com. 
Будь в тренде!

На сьогоднішній день соціальні мережі користуються найбільшим попитом серед молоді! А як вони виникли і хто їх створив? Це питання не досить часто виникає у користувачів соціальних мереж. Давайте дізнаємось!      
 Пропонуємо вашій увазі перегляд цікавої презентації!


Комментариев нет:

Отправить комментарий