Немного о нас

Привет всем, дорогие друзья!


Хотелось бы рассказать вам о нашей библиотеке-филиале для юношества ЦБС для взрослых г. Николаева. Для начала начнём с истории. Библиотека-филиал для юношества открыла свои двери для читателей 11 сентября 1972 года. Она обслуживает учеников старших классов общеобразовательных школ, студентов вузов и техникумов, рабочую молодежь, учеников профессионально-технических и специальных училищ. Библиотека-филиал для юношества – культурный, информационно-библиографический и досуговый центр своего микрорайона. 

 
      

              


         

         

                                      Как же нас найти?Бібліотека-філіал для юнацтва вже п’ятий рік поспіль активно співпрацює з дошкільним дитячим закладом № 22. Вихованці дитячого садочка вже стали не лише активними маленькими читачами, а й близькими друзями бібліотеки. Щомісяця дітки приходили до нас у гості за новими знаннями та емоціями. Кожного разу в нас були неймовірно цікаві моменти, що й досі згадують як вихователі, так і бібліотекарі. 

     


Наші успіхи
Наші діти читають! В цьому впевнились не лише жителі Миколаєва, про це дізналась Україна. Напередодні щорічного Міжнародного форуму видавців, що проходить у Львові, програма «Сніданок з  1+1» організували флешмоб. Головна його ідея – надіслати світлини, де головним атрибутом є книга, і написати що ви читаєте, як часто, і чи полюбляєте читати взагалі. Бібліотека-філіал для юнацтва приєдналась до даної акції, адже наші читачі – активні та творчі. Тому ми надіслали найкращі  наші фото, зроблені останнім часом. Приємно відзначити, що декілька світлин були продемонстровані в прямому ефірі, а одна увійшла навіть до фіналу.

              
             

Комментариев нет:

Отправить комментарий