среда, 25 августа 2021 г.

                                            НЕЗАЛЕЖНА! ВІЛЬНА! РІДНА!

   

24 серпня Україна святкувала 30-ту річницю проголошення незалежності. 1991 року політична кон'юнктура не дозволила говорити про відновлення незалежності, яку наша держава ствердила ще на початку минулого століття. У 2015 році Україна вперше святкує день народження, законодавчо визнавши борців за Незалежність. 

“День незалежності – нагода згадати всіх тих, хто боролися за неї, тих, завдяки кому вона стала можливою у 1991 році. Цього року, після прийняття Закону “Про правовий статус і вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті” вони врешті отримали найвище визнання державою, за створення якої заплатили своїми життями”.

Першими із понад 130 країн світу Українську державу визнали Польща, Канада, Латвія і Литва.

З нагоди свята в бібліотеці - філіалі для юнацтва відбулась лекція-подорож сторінками незалежної нашої країни. Для підопічних Університету третього віку Територіального центру соціального обслуговування Центрального району була підготовлена спеціальна програма, в якій звучали не лише факти здобуття незалежності України, а й її здобутки, перемоги та плани на майбутнє.

Зі святом, Україно!

Комментариев нет:

Отправить комментарий